Naši partneři

Millers oils


Dodavatel olejů

Anglická rodinná společnost Millers Oils Ltd. vyrábí od roku 1887 vysoce kvalitní oleje, maziva, aditiva pohonných hmot a další speciální přípravky pro širokou škálu aplikací v motorismu a průmyslu. Po celou dobu existence prokazuje talent pro inovativní řešení a prvenství v oboru, když u mnohých produktů používá PAO a 3esterové základové oleje nebo revoluční nanočástice.

Weld Pro


Kovozpracování

Nabízí komplexní služby v oblasti kovozpracování. Zaměřuje se na jakostní svařování, výrobu dílu pro AUTO/MOTO sport, návrh a vývoj jednoúčelových strojů, zámečnickou kovovýrobu a obrábění.

MojeHygi


Dodavatel hygienického zboží

Internetový obchod Mojehygi.cz nabízí produkty intimní hygieny, dětské pleny, inkontinenční pomůcky ale také jednorázové papírové kuchyňské role a další hygienické zboží.

Redline Custom


Polepy vozidel

Autopolepy - grafické přípravy, zhotovení polepu + samotné lepení. Od roku 2016 navázáno partnerství s Czech Drift Series. Většina našich projektů úzce souvisí s motorsportem a lidmi kolem něj. Samotný Drifting je pro nás srdeční záležitostí. Od roku 2019 rozšiřujeme nabídku o výrobu reklamního textilu + vybavení a propagaci závodního depa.

R66 Factory


Reklamní agentura

Značka reklama66 se v Liberci poprvé objevila koncem roku 2005, kdy jsme ze smělého nápadu dělat polepy na závodní vozy zakoupili v Německu svůj první ploter. A jak roky ubíhaly rozšířili jsme svoji práci na výlohy, vývěsní štíty, tiskoviny, vizitky apod. V létě roku 2009 jsme zmodernizovali původní vybavení a přestěhovali se do větších prostor v Liberci - Vesci. To sebou samozřejmě neslo i rozšíření týmu a jak to tak bývá s jídlem roste chuť a tak na jaře 2010 proběhla další modernizace a rozšíření strojového parku o velkoformátovou tiskárnu, digitální tiskárnu a další podpůrné technologie.